Наші кращі якості

Широкий асортимент продукції

Індивідуальний дизайн

Великий досвід роботи

Власне виробництво

Scene

Торгова марка  «Scene» — виробник народного – характерного взуття, національних і новорічних костюмів, трикотажу для занять хореографією, а також займається виготовленням і оформленням одягу сцени, театральних залів та фойє. Нашими замовниками є танцювальні, фольклорні, вокальні колективи, палаци культури, клуби, театри, концертні зали, школи і інститути мистецтв.

Головний пріоритет в нашій праці — це висока якість і оптимальна цінова політика, що виготовляється. З усією увагою і повагою ми ставимося до традицій виробництва танцювального взуття, пошив сценічних костюмів і одягу сцени. Для нас дуже важлива робота з клієнтами, їх думка, оцінка і побажання. Ми завжди докладаємо максимум зусиль, щоб результатом нашої роботи ви залишилися задоволені.

Популярні товари

Не знайшли те, що шукали?

Зателефонуйте нам за вказаними номерами:
  +38 050 734-36-36+38 057 712-88-66, +38 050 651-80-75
  або заповніть форму заявки і ми підберемо для вас костюм або взуття.

Як ми працюємо

Вибираєте костюм

Підбираєте розмір

Ми виготовляємо костюм

Ви отримуєте готову продукцію

Відгуки наших клієнтів

Адміністрація Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) та керівництво народного хореографічного ансамблю “Пролісок”, висловлює подяку за якісне та швидке виготовлення танцювального взуття, а сами туфлів народних жіночіх та чоботів народних чоловічих. Дякуємо за багаторічну та плідну співпрацю.”
Анатолій Єгорович Коротков Директор комплексу, художній керівник ансамблю "Пролісок", народний артист України, професор в м. Кропивницький
“Щира подяка Компанії “Сцена” за чудові українські народні костюми які ви сворюєте для громади Південної Австралії. На протязі 14 років наші танцювальні ансамблі “Гопак”, “Євшан”, “Воля”, а також “Українська школа”, завдяки вашій майстерності, мають найкращі костюми в Автралії. Наші танцюристи вражають своїми костюмами нетільки місцеву громаду, і громади інших штатів Австралії, а також прославляють нашу культуру серед інших міжнародних культур.

Щиро дякуємо за вашу працю і сподіваємосяпрацювати з вами в майбутньому.”

Альона Кінг Директор Ансамблю «Євшан», Австралія м. Аделаіда
“Администрация Культурного центра “Имидж” выражает огромную благодарность за сотрудничество всей команде компании “Сцена”. Очень рады, что наконец-то мы нашли отличную команду, которой можно поручить пошив одежды любой сложности. Каждый наш заказ исполнялся вовремя и в оговоренные сроки. Одежда сцены нас порадовала не только качеством ткани, но и колоритом своей цветовой гаммы, будто художественное полотно живописного произведения дополняет общую атмосферу нашего учреждения культуры. Компания сцена создала для нас несколько оригинальных образов. Костюмы были “на высоте” по уровню исполнения и мастерству. Именно в Ваших костюмах мы одержали свои первые победы, и это стало залогом нашей доужбы и успеха на протяжении последующих лет.”
Яна Ващук Директор КЦ «Имидж» в г. Чугуев

Наші контакти

Адреса: пров.Сіриківський 2, Харків
Зв’яжіться з нами по одному з телефонів:
+380 (50) 734-36-36
+380 (57) 712-88-66

e-mail: scene.kharkov@gmail.com

Залишилися питання?