Одяг сцени – це найважливіша деталь в оформленні інтер’єру будь-якого залу для глядачів, що виконує як декоративну (створює святковий настрій, привертає увагу глядачів), так і технічну (ховає від очей глядачів різні робочі механізми, прикриває бічні простору сцени) функцію.

Стандартний комплект одягу сцени включає до складу такі елементи:

  • Арлекін;
  • Антрактно-розсувний, поплановий (е) і передекранної завіси;
  • Куліси;
  • Падуги;
  • Фоновий завіс (задник).

Іноді в комплект одягу сцени включають портьєри на ніші в залі і портьєри на двері.

Наші переваги

  Комплексне рішення

Компанія “Сцена” пропонує комплексне текстильне оформлення театральних залів, фойє, конференц-залів, актових залів. Антрактно-розсувні завіси, арлекіни, штори на вікна та двері, драпірування на балкони, виготовляються в єдиному витриманому стилі. Це як класичний варіант для театрів, так і сучасний варіант для для палаців культури, клубів та ін. Установ.

  Унікальний дизайн

Художники, конструктори, дизайнери нашої компанії, мають великий досвід роботи, що позваляет створювати професійні проекти в декоруванні сцен. Одним з переваг нашого виробництва є вишивка, яку ми пропонуємо в якості декору для одягу сцени. Додатковими елементами декору служать аплікація, бахрома, шнури, кисті.

  Власне виробництво

Наявність ділянки виробництва для пошиття одягу сцени більше 1000 м2 , дозволяє нам виготовляти завіси будь-яких розмірів і будь-якої складності, а так само дає можливість максимально знижувати собівартість товару зберігаючи при цьому якість виконаних робіт. 

  Велика колекція театральних тканин

Широкий діапазон колірної гами і цінової політики, допомагає здійснювати найсміливіші і стильні проекти. Ми можемо запропонувати Вам цікавий варіант одягу сцени з невеликим бюджетом.

  Досвід підготовки та участь в тендерах

Набутий досвід участі у відкритих торгах, дозволяє нам швидко підготувати необхідні документи для подачі в тендерні комітети.

  Наші роботи

Театр музично-пластичних мистецтв Академія Руху у Кривому Розі

Міський Палац культури
м. Чорноморськ

Міський Палац культури
м. Рівне

Харківський національний економічний університет ім.С.Кузнеца

Міський Будинок культури
м. Старобільськ

Будинок культури с. Ватутіне
Харківській області